O mnie ...

Renata ŁosickaAbsolwentka Francuskiej Szkoły Charakteryzacji i Makijażu FAM. Wizażystka i charakteryzatorka z 8 letnim doświadczeniem. Współpracuje z Teatrem Muzycznym „Roma” w Warszawie. Wykonywała charakteryzacje do musicali: „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”, „Najlepsze z Romy” oraz „Les Miserabless”. Współpracuje z firmami z branży reklamy i mody oraz przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych i pokazach mody.

Kreatorka makijażu, która swoją pasję i doświadczenie wykorzystuje jako trener współpracując z firmami zajmującymi się kreowaniem wizerunku ,gdzie uczestniczy w metamorfozach oraz prowadzi szkolenia dotyczące makijażu.

W czasie 8lat pracy zawodowej przeprowadziła szkolenia dla kilkuset kobiet(m.in. z firm takich jak: (Bank Bph, Novo Nordisc, Danon, Egis, Roche, E&Y, Lyreco, PTC Era GSM, British American Tobacco, Polkomtel GSM, Ikea, Nestle, TLC), pokazując, jak ważny jest profesjonalny makijaż zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Osobista wizażystka Ewy Bem.

Makijaż to jej ogromna pasja, cały czas stara się doskonalić swoje umiejętności śledząc światowe trendy i tendencje w makijażu.

Cyber-Sky